Společnost Thermont spol. s r.o. Napajedla

se zabývá prosvětlovacími systémy ve stavebnitví. Jsou to Hliníková okna, dveře nebo cel prosklené fasády, pergoly, zimní zahrady, světlíky, posuvné zasklení.

Jsme společnost, která je na našem trhu přes 20 let a děláme nejen po celé ČR, ale i v sousedních státech či Africe.

Protože neustále rozšiřujeme výrobní a montážní kapacity, hledáme do našeho kolektivu nové kolegy a to projektanty, konstruktéry či cenaře do technického oddělení.

Hledáme jak zkušené kandidáty s praxí, tak čerstvé absolventy

Náplň práce: cenové nabídky, zpracování kompletní výkresové dokumentace, řešení konstrukčních návrhů nových výrobků, předvýrobní příprava

Požadujeme: VŠ, SŠ stavební nebo strojní, znalost práce v autocadu, znalost tvorby výkresové dokumentace, kreativita, pečlivost, samostatnost.

Požadované jazyky: čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Benefity: Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvky na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, 13. plat, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek.

Typ pracovního vztahu: pracovní smlouva